KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15941014
nr 1594 1014
1700-/1800-tal, Religiös scen, uppfodrad duk, 70x100 cm, yttermått inklusive ram: 95x122 cm. Ej signerad
Utrop:
7.000 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 29 januari 2024
kl 20:14:27
- Klassiska
29 jan
Klassiska
Läs mer om Klassiska